خدمات حسابداری


 راه اندازی و اجرای سیستم های دستی و مکانیزه حسابداری مالی :

در صورتی که مشتری به اجرای سیستم حسابداری دستی تمایل داشته باشد، این موسسه کلیه فرمها و دستورالعمل ها را در اختیار گذاشته و آموزش های لازم را ارائه می نماید. البته غالب مشتریان تمایل به اجرای سیستم های حسابداری مکانیزه دارند. در این خصوص مشاوران متخصص موسسه با توجه به نیاز مشتری، مناسب ترین سیستم نرم افزاری را پیشنهاد، تهیه و راه اندازی می نماید. سیستم های نرم افزاری قابلیتطلاعاتی مدیریتی (MIS) و سیستم های اطلاعاتی حسابداری (AIS) و همچنین سیستم های جامع مالی و اداری (ERP) نیز وجود دارد.

راه اندازی و اجرای سیستم های حسابداری بهای تمام شده (صنعتی) و ارائه گزارشات مدیریتی :

برخی از مشتریان علاوه بر استفاده از سیستمهای مکانیزه حسابداری، نیاز به محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات خود جهت برنامه ریزی، بودجه ریزی و اتخاذ تصمیمات اقتصادی می باشند که برای نیل به این هدف، علاوه بر نرم افزارهای مالی نیاز به افراد متخصص و رویه های خاصی می باشد. مشاوران موسسه آریو ارقام در این خصوند به بهترین شکل ممکن نیاز مشتریان را برآورده نمایند.

انجام کلیه امور حسابداری از ثبت و کنترل اسناد حسابداری تا آنالیز حساب، اصلاح حساب و بستن حساب :

مشتری می تواند انجام کلیه امور مالی و حسابداری خود را به موسسه آریو ارقام واگذار نماید. کلیه فرایندهای حسابداری از ثبت و کنترل اسناد حسابداری شامل فاکتورهای خرید و فروش، اسناد بانکی، امور مربوط به حقوق و دستمزد، اسناد تضد. در صورتی که مشتری خود برخی از مراحل فوق را طی کرده باشد، این موسسه وی را در اصلاح و تکمیل و مراحل طی نشده و بخش های نا تمام یاری می رساند.

تهیه و تنظیم صورت های مالی :

صورت های مالی شامل ترازنامه، سود و زیان و جریان وجوه نقد توسط متخصصان حرفه ای و مجرب با بالاترین ریع ترین زمان به مشتریان ارائه خواهد شد. این صورتهای مالی بسته به نیاز مشتری می تواند به تایید حسابرس مستقل رسیده و همراه با گزارش حسابرسی مالی و مالیاتی باشد

 

 

 

 

ورود به سایت

.

جزئیات تماس

  آدرس موسسه آریو ارقام:

سهروردی شمالی ، پائین تر از خیابان بهشتی ، کوچه شهید حمید قدس ( اندیشه 2 ) ، پلاک 70 طبقه اول شمالی واحد 3

تلفن: 88174005, 88173949

فکس: 88174428 

info@arioargham.com

Ario.Argham@gmail.com

JoomShaper